22:05 / E Enjte, 01 Tetor 2020

“Sofija” publikon foto nga një dasmë: Ministër na fal për idare e kem

Me masat për parandalimin e koronavirusit janë të ndaluara mbajtja e dasmave dhe ahengjeve familjare, prandaj këtë vit pak ka patur një të tillë, ose aspak.

Por, aktori i njohur i humorit, Adnan Blaku ka postuar së fundi një fotografi në rrjetet sociale ku shihet në një dasmë.

Aktori që njihet më së miri si “Sofija” shihet i rrethuar me  njerëzve, teksa edhe me shaka ka treguar pse është bërë ky aheng familjar.

 “Ministër na fal a? Po për idare e kem”, ka shkruar aktori nw mbishkrimin e imazhit./Indeksonline/