11:29 / E Mërkurë, 23 Tetor 2019 / indeksADMonline

Soni Malaj feston ditëlindjen, nuk do ta besoni cila është mosha e saj

Është një prej artisteve më të kompletuara shqiptare, me një karrierë të gjatë e të suksesshme.

Bëhet fjalë për Soni Malaj e cila sot ka një ditë të veçantë pasi pikërisht sot ajo feston ditëlindjen e 38-të, shkruan Indeksonline.

Soni e cila përveç zërit unik, konsiderohet edhe si një femër seksi dhe me forma që secila femër do t’i kishte lakmi çdo ditë e më shumë e dëshmon që mosha është vetëm numër.

Këngëtarja nga Shipëria ndryshe është ende aktive me projekte muzikore, lansimi i saj i fundit është ‘Te Quiero’./Indeksonline/