19:13 / E Mërkurë, 12 Qershor 2019

Soni Malaj në formë të shkëlqyer, sa bukur duket në këtë paraqitje

Soni Malaj është një këngëtare mjaft e dashur për publikun për shkak të këngëve të saj.

“Shpirti im binjak” , “Të dua ty”, “Me të jeton” janë disa nga këngët e paharrueshme të Sonit, shkruan Indeksonline.

E me këngët e saj ajo ka qenë mjaft pasive kohëve të fundit, duke qenë se në njëfar forme është distancuar nga paraqitjet muzikore duke marë parasysh aktivitetin që kishte para disa vitesh.

Këngëtarja ka publikuar imazhe teksa shihet në palestër. Ajo duket në top formë dhe duket se po përgatitet për projekte të reja muzikore. /IndeksOnline/