22:48 / E Hënë, 15 Prill 2024 / FR

Sonila Meço humb babanë

Babai i gazetares Sonila Meço ka ndërruar jetë.

Lajmin e trishtë e ka dhënë moderatorja e Ferma VIP Fjoralba Ponari teksa flet për mungesën e Sonilës në spektakël.

Gjatë dhënies së lajmit Ponari është përlotur dhe i ka shprehur ngushëllime.