21:34 / E Diele, 24 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Sonte s’po i bashkon politika, por meza e rakia! (Foto)

Jemi mësuar t’i shohim në shumë raste së bashku në politikë, apo takime që kanë të bëjnë me politikën.

I pari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli si dhe ish-kryetari i Skënderajt, Sami Lushtaku sonte janë bashkë por jo për politikë. Dyshja bashkë me disa miq të tjerë po festojnë, po pinë hanë bashkë në Vitak, transmeton Indeksonline.

Në një fotografi të dërguar në redaksinë e Indeksonline, Veseli dhe Lushtakun shihen në një diskonim  mjaft të mirë sonte./Indeksonline/