08:48 / E Hënë, 13 Korrik 2020

Sot 4 ndeshjet e radhës të Superligës, derbi në Drenas

Sot zhvillohen 4 ndeshjet e radhës të javës së 30-të të Superligës së Kosovës.

Ndeshja kryesore zhvillohet në Drenas midis Feronikelit dhe Ballkanit, shkruan Indeksonline.

Skuadra nga Suhareka duhet të fitojë për të ngushtuar diferencën me Dritën që po kryeson tabelën.

Në ndeshjet e tjera, Dukagjini luan me Ballkanin, Llapi me Flamurtarin dhe Vushtrria me Ferizajn.

Të gjitha ndeshjet fillojnë nga ora 17:00. /IndeksOnline/

Mos i humb