07:56 / E Hënë, 05 Mars 2018 / indeksADMonline

Sot nënshkruhet Memorandumi për themelimin e Parkut Inovativ de Trajnus gjermano-kosovar

Sot pritet të nënshkruhet Memorandumi ndërmjet Qeverisë së Kosovës dhe Qeverisë së Gjermanisë për themelimin e Parkut Inovativ dhe Trajnues gjermano-kosovar, në komunën e Prizrenit, transmeton Indeksonline.

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj pritet që nënshkrimin ta bëjë në ndërtesën e Qeverisë me fillim nga ora 16:oo./Indeksonline/