Sport

  • Laporta nis punën si drejtor te Barcelona, takon trajnerin Koeman
  • Trajnerja, Fazlija flet për Kombëtaren e Kosovës dhe ka një mesazh për gratë për 8 Mars!
  • U transferua nga Kina në Suedi – Tifozët e Goteborg ‘çmenden’ për Hamsikun