Sport

  • Zbulohet formacioni i Arsenalit për sezonin e ardhshëm, asnjëri shqiptar
  • Ronaldo dhuron spektakël në stërvitje
  • Challandes me fjalë të mëdha për Rrahmanin dhe Rashicën