19:53 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Sporti i bën bashkë Shpendin e Arbanin (Foto)

Dy kundërshtarët e shumëpërmendur në garën për Prishtinën, Shpend Ahmeti e Arban Abrashi janë bërë bashkë në një “qëllim”.

Dy kandidatit për kryetar të Prishtinës janë afër njëri tjetrit në palestrën e Pallatit të Rinisë dhe Sporteve në kryeqytet.

Simpatizimi për Kosovën në basketboll i ka bërë bashkë dy prishtinasit me parti rivale./Indeksonline/