14:44 / E Diele, 12 Korrik 2020

Stabilizohet gjendja e Isa Mustafës

Isa Mustafa ka patur mbrëmë përkeqësim të gjendjes shëndetësore. Por, kryetari i LDK-së ka kaluar krizën dhe është në gjendje stabile.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se Mustafa mbrëmë kishte rritje të tensionit dhe simptoma tjera, por që gradualisht gjendja e tij është përmirësuar.

Indeksonline mëson se ish-kryeministri është në shtëpinë e tij me gjendje stabile shëndetësore.

Kujtojmë që Isa Mustafa doli pozitiv dy ditë ma parë në testin e bërë me koronavirus. /Indeksonline/

Mos i humb