19:35 / E Shtunë, 23 Mars 2019

Stine publikon këngën e re ‘Loçka’, këtë herë në bashkëpunim!

Stine ka publikuar këngën e re  cila ka ardhur në bashkëpunim.

Në projektin e ri, Stine ka bashkëpunuar me këngëtarin Xhero, kënga mban titullin ‘Loçka’ dhe ka ardhur së bashku me videoklip, shkruan Indeksonline.

Edhe këtë herë për tekstin e këngës është kujdesur vetë Stine dhe Xhero ndërsa muzika është realizuar nga ‘Shira beats’.

Ndryshe, ditë më parë ai lansoj projektin ‘Money’ me këngëtaren, Fatlume Popovci./Indeksonline/