09:42 / E Premte, 09 Dhjetor 2022 / L K

Stresi foli se kush është çelësi i suksesit në BBVK, reagon Flori

Reperi Stresi ka folur së fundmi sa i përket rolit të Flori Mumajesit në karrierën e tij.

Në një bisedë me Alisën brenda shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, duke folur për kantautorin e njohur, ai u shpreh se çelësi i suksesit të tij është Flori Mumajesi.

‘Isha në rrugë duke bërë muzikë të keqe dhe ai më mori nga rruga dhe më tha se kështu bëhet muzika’, u shpreh Stresi.

Sekuencën e ka ndarë me ndjekësit e tij Flori.

Me gjasë i lodhur nga mungesa e virtytit të mirënjohjes, ai deklaron:

‘E rrallë, si është e mundur pas kaq vitesh mirënjohjeje. Hallall ta bëftë Zoti, Stresi’.