17:40 / E Premte, 24 Shtator 2021 / Ç.Q

Stresi reagon pas rrahjes së Kozakut: “ Ka sha me familje, është tërbuar kohëve të fundit…”

Reperi i njohur shqiptar, Stresi ka reaguar për rrahjen e Kozak Bracit dje.

Stresi në një video live thotë se Kozakun e ka si vëlla të vogël por se ka gabuar, transmeton Indeksonline.

“Kozaku ka qenë dhe është vëalli i vogël. Mirpo, Kozaku është tërbuar me live në Instagram, duke pasur audiencë të madhe dhe influencë të madhe. Ne e duam prapë fortë. Kozaku është djal i mirë djal i vogël por ka gabuar. Ka sha tjetrin me familje, e ai tjetri ku di gjë unë punët e tyre” , ka thënë Stresi.

Kozak Braci dje u rrah dhe u degjenerua live nga disa persona me të cilët kishte pasur problem në rrjetet sociale./Indeksonline/