01:45 / E Shtunë, 18 Mars 2023 / AR

Stresi shpallet fitues i “Big Brother Vip Kosova”

Stresi është zyrtarisht fituesi i edicionit të parë të “Big Brother Vip Kosova”.

Ai ka rrëmbyer çmimin e madh në vlerë prej 160 mijë eurosh.

Kujtojmë që finalen e madhe e prekën edhe Vedat Bajrami, Juliana Nura, Mbresa dhe Artan Thaqi./Indeksonline/