08:20 / E Shtunë, 14 Tetor 2017 / indeksADMonline

Studentja vritet nga policia në ditëlindje

Një studente universiteti është vrarë nga policia në ditëlindjen e saj, pasi u hodh me makinë në mes të një turme njerëzish.

22-vjeçari ishte duke festuar ditëlindjen kur e çoi makinën drejt një oficeri policie.

Ajo u qëllua për vdekje nga një prej kolegëve të tij në Miami Beach, Florida.

Videoja e hidhur tregon Cariann Hithon, nga Maryland, SHBA, duke u rrëzuar në disa makina të dielën ndërsa njerëzit shikojnë nga kafenetë.

Vajza kishte konsumuar sasi të mëdha alkooli.

Stundetja studione për shkenca politike dhe filozofi. /OraNews