22:01 / E Hënë, 21 Qershor 2021 / H H

Stuhi e fuqishme goditi edhe Malishevën

Reshje të mëdha të shiut dhe breshërit kanë rënë të hënën pasdite mbi vendin tonë.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale, shihet se edhe në Malishevë ka pasur erëra të forta.

Lexues të IndeksOnline kanë dërguar video në adresë të portalit duke treguar për gjendjen atje.

Ndryshe në shumë qytete të Kosovës pasditën e sotme ka pasur reshje të mëdha të shiut.

Nuk dihet ende nëse nga këto reshje janë shkaktuar dëme në të mbjellat bujqësore apo edhe ndonjë përmbytje.

Indeksonline ju sjelle videon nga Malisheva: