09:30 / E Diele, 14 Gusht 2022 / MSH

Sulmohet me thikë një person në Gllogoc

Një person është kanosur verbalisht dhe sulmuar fizikisht me thikë.

Rasti ka ndodhur mbrëmjën e së premtës në Gllogoc.

Policia njofton se i dyshuari është arrestuar, ndërkaq viktima ka pranuar tretman mjekësor.

“Me vendim të prokurorit  i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje” thuhet në njoftimin e policisë.