11:53 / E Shtunë, 22 Shtator 2018 / indeksADMonline

Sulmohet me tullë dhe me mjet të mprehtë

Një person është sulmuar fizikisht nga një i dyshuar, fillimisht me një tullë në kokë dhe më pas edhe me një mprehtë të mprehtë.

Sulmuesi mbante një kapele në kokë dhe është larguar në drejtim të panjohur, thuhet në raportin e policisë.

Rasti është nën hetime nga ana e PK./Indeksonline/