10:26 / E Premte, 01 Korrik 2022 / B O

Sunny Hill ka një njoftim të rëndësishëm për të gjithë fansat

Sunny Hill sapo ka njoftuar se biletat kanë dalur në shitje.

Në njoftimin e organizatorëve thuhet se biletat e rregullta janë online tani dhe mund të filloni që tani për ti blerë.

Festivali do të mbahet me 4,5,6 dhe 7 gusht në Prishtinë.

Shumë artistë të huaj dhe vendor pritet të jenë pjesë e kësaj ngjarje të madhe artistike./Indeksonline/