23:29 / E Premte, 24 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Super femra ish pjesëtarja e Big Bother, ju çmend me pamjen e saj (Foto)

Megan Mckenna është ish pjesëtarja e Big Brother që konsiderohet si një nga pjesëmarrëset me tërheqëse dhe të bukura.

Ajo ka shpërndarë një fotografi në rrjetet sociale në të cilën shfaqet shumë provokuese teksa qëndron e shtrirë në tokë.

Megan nuk përton asnjëherë të shfaqet provokative dhe ti ekspozoj ato që shpesh edhe nuk duhet./Indeksonline/

Temat: