11:40 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018

Super, super Andres Iniesta

Andres Iniesta vazhdon të mbajë ligjërata futbolli në Japoni. Ish legjendari i Barcelonës ka shënuar edhe një gol të bukur për skuadrën e tij, Vissel Kobe.

Iniesta ndërtoi një aksion tejet të bukur në fitoren 3-2 ndaj Vegalta Sendai.

Mesfushori spanjoll ka shënuar deri më tani tre gola në kampionat dhe ka bërë tre asiste.

Golin mund ta ndiqni tek minuta 1.10 në videon e mëposhtëme./Indeksonline/

Temat: