19:49 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / A. A

Superderbi i mbrëmjes Inter – Real Madrid, formacionet zyrtare

Ndeshja më interesante e fazës së grupeve në Champions League sonte do të zhvillohet në ‘Giuseppe Meazza’ mes Interit dhe Real Madridit.

Te madrilenët mungon francezi Karim Benzema që është zëvendësuar nga Mariano Diaz në sulm.

Këto janë formacionet zyrtare të ndeshjes.