12:22 / E Martë, 17 Prill 2018

Superliga e TurqisA�: Golin e javA�s e shA�noi bashkA�lojtari i Cikalleshit (Video)

Skuadra e Osmanlispor barazoi 3 me 3 kundA�r Trabzonspor, nA� raundin e 29a��tA� tA� SuperligA�s sA� TurqisA�.

NA� kA�tA� ndeshje u shA�nua goli i javA�s me realizator M. Cagiran, shkruan IndeksOnline.

Ai shA�noi nga largA�sia dhe topi kishe njA� shpejtA�si afro 135 km/h.

Gol nA� kA�tA� ndeshje shA�noi edhe sulmuesi i KombA�tares sA� ShqipA�risA�, Sokol Cikalleshi./IndeksOnline/