08:36 / E Diele, 19 Mars 2023 / Gj. Sh

Superliga këtë të diele vjen me tri ndeshje interesante

Sot në AlbiMall Superligën e Kosovës zhvillohen tre ndeshje interasante, të cilat janë të vlefshme për javën e 26-të.

Vëmendja krysore do të jetë në ndeshjen mes Gjilanit dhe Llapit, shkruan IndeksOnline.

Kampioni në fuqi, Ballkani do të kërkoj fitoren si mysafire e Ferizajit, ndërsa Trepça ’89 e pret Dukagjinin.

Të tri këto duele do të nisin nga ora 13:00./IndeksOnline/