08:43 / E Diele, 19 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Supermodelja e “Victoria’s Secret” na thotë mirëmengjesi nga shtrati gjysmë e zhveshur (Foto)

Të hënën në Shangai të Kinës pritet të defilojnë engjëjt e “Victoria’s Secret”. Modelet tashmë janë vendosur në hotelin ku dhe do të qëndrojnë, ndërsa herë pas here po na dhurojnë fotografi, por edhe po shfaqin emocionet e tyre për eventin, shkruan Indeksonline.

Bukuroshet do të reklamojnë kreacionet më të reja të të brendshmëve të kompanisë. Ndërsa po me të brendshme edhe modelja suedeze Elsa Hosk na thotë mirëmengjesi./Indeksonline/