11:32 / E Enjte, 25 Nëntor 2021 / B O

Ta ndihmojmë Dritonin e Distrian, një votë për ta është një nder për Kosovën

Federata Ndërkombëtares e Xhudos ka hedhur votimin online për të zgjedhur më të mirët e vitit 2021.

Në konkurrencën e trajnerëve, Driton Kuka është në mesin e pesë trajnerëve më të mirë.

Sa i përket garuesve, në garë është Distria Krasniqi.

Votimi është online dhe një votë juaja për Dritonin e Distrian është një nder më shumë për Kosovën si shtet./Indeksonline/

Votimi bëhet KËTU