08:58 / E Diele, 25 Tetor 2020

Taksisti në Prishtinë i plagosë dhe ua vjedh telefonat dy shtetasve të huaj

Dje në Prishtinë, Policia e Kosovës ka marr një informacion se një taksist ka plagosur dy shtetsas të huaj.

Përveç kësaj, taksisti ua ka vjedhur telefonat mobile atyre, transmeton Indeksonline.

Viktimat janë dërguar në QKUK për trajtim të mjekësor dhe fatmirësisht janë jashtë rrezikut për jetë.

Policia e Kosovës është duke vazhduar me hetimet./Indeksonline/