21:25 / E Diele, 16 Qershor 2019

Talenti i Realit shënon gol spektakular kundër Italisë

Po zhvillohet kampionati evropian për gjeneratën U21 në futboll.

Italia dhe Spanja po përballën në njërën nga ndeshjet më interesante të këtij turneu.

Spanjollët aktualisht janë në epërsi prej 0-1 me supergolin e Dany Caballos.

Talenti i Realit shënoi një gol shumë të bukur nga distanca për të kaluar kombëtaren e tij në epërsi. /IndeksOnline/