17:00 / E Mërkurë, 04 Dhjetor 2019 / indeksADMonline

Tango+ shpërblen me dhurata shtatë fituesit e javës së dytë të lojës shpërblyese

Fituesit e javës së dytë të lojës shpërblyese me tango+ janë: Ensar Bytyqi nga Lipjani fitues i Iphone 11 Pro Max, Lumturije Spahija nga Peja fituese e Samsung Tablet, Endi Kukaqi nga Gjakova fitues i një Frigoriferi Beko, Besnik Shala nga Peja fitues i Lavatriqes Beko, Selvete Abdullahu nga Podujeva  fituese e Samsung Smart TV, Elsa Nikoliqi nga Gjakova fituese e Sony Playstation 4 si dhe Fitore Avdyli nga Shtimja fituese e pushimit në Bansko.

Vazhdoni të blini tango+ dhe fitoni mundësinë që edhe ju të jeni pjesë e kësaj loje dhe të fitoni një nga shtatë dhuratat e lartëcekura.

Loja shpërblyese ka filluar me 25 nëntor dhe do të zgjasë deri me 29 dhjetor, kurse tërheqja e shpërblimeve bëhet LIVE në facebook, çdo të hënë.

Shijo festat me tango+