16:12 / E Premte, 29 Nëntor 2019 / indeksADMonline

Tango+ shpërblen me dhurata shtatë fituesit e javës së parë të lojës shpërblyese

Fituesit e javës së pare të lojës shpërblyese me tango+ janë: Sefedin Avdyli nga Drenasi fitues i Iphone 11 Pro Max, Fiqrie Xhakavica nga Prishtina fituese e Samsung Tablet, Fatmir Rudi nga Gjakova fitues i një Frigoriferi Beko, Sadin Islami nga Podujeva fitues i Lavatriqes Beko, Bahrije Oseku nga Gjakova fituese e Samsung Smart TV, Elfije Beqiri nga Mitrovica fituese e Sony Playstation 4 si dhe Admir Bllaca nga Podujeva fitues i pushimit në Bansko.

Vazhdoni të blini tango+ dhe fitoni mundësinë që edhe ju të jeni pjesë e kësaj loje dhe të fitoni një nga shtatë dhuratat e lartëcekura.

Loja shpërblyese ka filluar me 25 nëntor dhe do të zgjasë deri me 29 dhjetor, kurse tërheqja e shpërblimeve bëhet LIVE në facebook, çdo të hënë.

Shijo festat me tango+