17:28 / E Premte, 12 Tetor 2018

Tayna blen makinë, vozit nën përcjellje të menaxherit të saj

Tayna është një nga artistet më të komentuara dhe më aktive momentalisht.

E re në skenën muzikore, por tashmë e famshme, ajo vazhdon të jetë pjesë e medieve rozë, shkruan Indeksonline.


Këngëtarja pas sukseseve të shumta, ia ka bërë vetes një dhuratë, ajo ka blerë një veturë.

Këtë e ka bërë të ditur menaxheri i saj, Rinor Hykolli, i cili madje nuk i ndahet asaj as gjatë vozitjes./Indeksonline/