00:39 / E Enjte, 18 Korrik 2019

Tayna e thotë haptas: Tu thy për foto po na dhem shpina!

Tayna vazhdon të jetë njëra ndër reperet më të pëlqyera në vend.

Projektet e saj muzikore përherë po pëlqehen në publik, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja në fjalë gëzon një bukuri të veçantë, dhe këtë e ka dëshmuar disa herë radhazi.

“Tu thy per foto po na dhem shpina, krejt na lshojn rrugen me shoqe kur vina”, ka shkruar ajo krahas fotografisë të publikuar së fundmi në InstaStory. /Indeksonline/