23:38 / E Shtunë, 23 Mars 2019

Tayna me këtë imazh, gjumin ua largon!

Tayna ka sjellur një imazh të ri nga pushimet në Tajlandë.

Reperja e njohur ka qëndruar në për pushime se bashku me prindërit e saj dhe nga atje nuk ka hezituar të postoj imazhe të ‘nxehta’ në bikini, shkruan Indeksonline.

Edhe këtë herë, Tayna ka provokuar me fotografinë e publikuar në ‘Instagram’ teksa ka kthyer të pasmet ‘bombastike’ drejt kamerës e në të cilën dukej më joshëse se asnjëherë.

Ndryshe, Tayna këto ditë ka publikuar edhe projektin e fundit ‘Kce’ e cila ka arritur të mbledh mbi 6 milionë klikime brenda pak ditësh./Indeksonline/