20:10 / E Mërkurë, 07 Dhjetor 2022 / AR

Tayna përmbyll 2022-shin më projekt të madh, bashkon forcat me reperin e famshëm!

Viti 2022 ka qenë i suksesshëm për reperen e famshme, Tayna.

Por, për fansat e flaktë ajo ka përgatitur një befasi të madhe për fundvit.

Për Indeksonline menaxheri i reperes, Rinor Hykolli zbuloi se Tayna po vjen me një super bashkëpunim.

“Tayna do të lansoj një projekt bashkë me reperin Kidda-n. Kënga do të publikohet me 15 dhjetor dhe titullohet ‘Anakoda’”, tha ai.

Kështu që përgatituni, sepse diçka bombastike po vjen nga krijuesja e hiteve./Indeksonline/