08:59 / E Shtunë, 24 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Të dyja në shtat të zhveshura, por cila më seksi! Përgjigjen adhuruesit (Foto)

Emily Ratajokwski dhe Elsa Hosk janë modelet e njohura të cilat shquhen për format e tyre seksi dhe mjaftë provokuese.

Por këtë herë ato të dyja janë vënë në konkurrencë, për shkak të formave trupore transmeton Indeksonline.

Këtë e ka bërë faqja e lajmeve të shoubizit, TMZ e cila ka hapur një “anketim online” ku kërkon të votoni se cila nga to është më provokuese dhe seksi.

Sipas saj prej 10.222 votueseve, 85% e tyre kanë votuar për Emily, e cila në fotografinë shfaqet krejtësisht e zhveshur teksa mbanë gjoksin e saj me duar.

Ndryshe, as Elsa nuk duket me keq e cila po ashtu shihet që përveç nudo nuk ka të veshura as brekë./Indeksonline/