15:38 / E Hënë, 09 Dhjetor 2019

Të ftohtit, e bën Kim Kardashian të heq dorë nga zhveshja?

Kim Kardashian famë më të madhe e arriti fal linjave të saj ‘bombastike’ dhe zhveshjes së tepruar.

Ylli i njohur televiziv sot numëron mbi 153 milionë ndjekës në Instagram gjë e cila ia mundëson që linjat e veta të produkteve të kozmetikës, veshjeve dhe çdo risie tjetër t’i promovoj vet shkruan Indeksonline.

Edhe kësaj radhe ajo ka njoftuar adhuruesit e saj që sot lanson koleksionin e ri të dimrit, e që shihet e veshur madje më e ‘mbuluar’ se kurrë më parë.

Prandaj shtrohet pyetja ka hequr dorë vallë nga zhveshja Kim.K për shkak të ftohtit që po mbizotëron në fund të sezonit të vjeshtës?/Indeksonline/