23:13 / E Premte, 15 Mars 2019

Të pandashme dhe shumë seksi, shoqet e estradës kosovare

Jo fort shpesh mund të gjesh në estradë shoqe të pandara, dhe të jenë të dyja kaq seksi. Shkenda Dubova e Arbnora Ademaj e mbajnë këtë primat.

Në prani të njëra tjetrës, kudo dhe kurdo, te Nora e Shkenda nuk ka “gjemba”.

Shoqëria e tyre zbukurohet edhe nga shfaqja seksi kudo.

Fotografitë e publikuara sot në rrjetet sociale e dëshmojnë këtë më së miri./Indeksonline/