21:30 / E Martë, 09 Gusht 2022 / AR

“Të rezervoj një vend në gomone e të iki për Angli”, ish-konkurrentja e Për’Puthen bën deklaratën e çuditshme

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni iu ka rrëfyer ndjekësve se po mendon të largohet jashtë Shqipërisë.

“Kam një mendje të rezervoj një vend në gomone e të iki për Angli”- shkruan ajo në Instastory, ku hapi një ‘ask me a question’.

Një ndjekës e ka pyetur nëse e kishte seriozisht dhe ajo u shpreh se: “Nuk e kam seriozisht, nëse do iki kam për të ikur në mënyrë ligjore.