17:35 / E Shtunë, 01 Shkurt 2020 / indeksADMonline

“Të rrisësh një djalë është një nder dhe aventurë”

Çiljeta Xhilaga është ndër këngëtaret shqiptare më të njohura.

Ajo është aktive në muzikë që një kohë të gjatë, shkruan Indeksonline.

Çiljeta përveç që është e suksesshme në muzikë, ajo është edhe një nënë mjaft e kujdesshme.

Ajo ka një djalë, për të cilin ndjehet shumë krenare.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi të tij, ku edhe ia dedikoi disa fjalë.

“Të rrisësh një djalë është një nder dhe aventurë”, ka thënë ajo.

Projekti i saj i fundit është “A je mirë” në bashkëpunim me Estton./Indeksonline/