20:19 / E Hënë, 18 Nëntor 2019

Të shtëna me armë zjarri në Gjilan

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar sot në orët e vona në Qytetin e Gjilanit.

Indeksonline mëson se këto të shtëna kanë ndodhur në një fitnes të kësaj komune.

Përveç që është raportuar për dëme materiale ende nuk dihet se a ka të plagosur dhe arsyet e këtij incidenti.

Indeksonline do të ju mbaj të informuar lidhur me rastin./Indeksonline/