22:44 / E Shtunë, 18 Nëntor 2017 / B O

“Temperaturat” -10 në Madrid , barazojnë pa gola Atletico dhe Reali

Atletico Madrid dhe Real Madrid kanë ndarë pikët, duke përfunduar takimin pa gola.

Me këtë barazim, Atletico Madrid mbetet në vendin e katërt me 24 pikë, aq sa ka edhe Real Madridi.

Të dyja skuadrat mbesin 10 pikë mbrapa Barcelonës, e cila mban kreun. /IndeksOnline/