17:13 / E Martë, 13 Gusht 2019

Temperaturat e larta, në Tiranë fërgohen vezët në diell

Mot me temperatura të larta po mbizotëron këtë javë në Kosovë dhe Shqipëri.

Madje temperaturat po shkojnë deri në 40 gradë celcius, çka po apelohet të mos dilet jashtë, shkruan Indeksonline.

E një video qesharake dhe interesante po qarkullon në rrjetet sociale, e realizuar në Tiranë, ku shihet se si po fërgohen vezët nga temperaturat e larta, pa pasur nevojë për rrymë elektrike apo gaz./Indeksonline/