09:37 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Tenton ta mashtrojë punëtoren e marketit, arrestohet i dyshuar në Prishtinë

Një person është arrestuar ditën e djeshme në Prishtinë.

Personi në fjalë kishte tentuar ta mashtroj arkëtaren e një marketit, më pas ai është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Po ashtu, i dyshuari kishte katër urdhëresa aktive./Indeksonline/