14:53 / E Diele, 09 Gusht 2020

Tërmet me magnitudë 5.1 në Spartë

Një tërmet me madhësi 5.1 u raportua në Sparta të Karolinës së Veriut dhe u ndje përtej Trekëndëshit rreth orës 8 të mëngjesit.

Sipas zyrtarëve, njerëzit po raportojnë se po e ndiejnë tërmetin aq larg sa në Greenville, Karolina e Veriut./Indeksonline/

Mos i humb