23:55 / E Hënë, 18 Nëntor 2019

Tërmet në Han të Elezit dhe Kaçanik

Një tërmet ka goditur dy qytete të Kosovës.

Të dridhurat janë ndjerë në Han të Elezit dhe Kaçanik.

Ende nuk dihet se sa ballë kanë qenë të dridhurat. /Indeksonline/

Mos i humb