18:02 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / A. M.

“Terr” me njerëz te Albi Mall, harrohet Covidi!

Numër i madh i njerëzve ka vërshuar sot qendrën më të madhe tregtare në vend, Albi Mall në Prishtinë.

Turma të mëdha të personave janë parë në këtë qendër, me rastin e BlackFriday.

Ndonëse kohë pandemie, qytetarëve kosovarë nuk u ka interesuar kërkesa e institucioneve të shtetit për distancë dhe vendosje të maskave, transmeton Indeksonline

Më poshtë, fotoja: