15:22 / E Premte, 03 Korrik 2020 / indeksADMonline

Teuta Krasniqi ndan momente lumturie të familjes së saj

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi jo rrallë herë ndan momente të ndryshme me miqtë nga jeta e saj.

Këto ditë të nxehta korriku, ajo duket se po i kalon si mos më mirë, shkruan IndeksOnline.

Në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka shpërndarë disa imazhe të ndryshme të dy vajzave dhe bashkëshortit të saj.

Si prindër, duken kaq të kujdesshëm dhe të veçantë. /IndeksOnline/

View this post on Instagram

❤️❤️❤️

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on