00:44 / E Mërkurë, 26 Qershor 2019

Teuta Krasniqi shkon në pushime, ky është mashkulli që e befason!

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi akutalisht ndodhet për pushime.

Krasniqi duket se po kalon ditë të mira së bashku me vajzat e saj si dhe bashkëshortin, shkruan Indeksonline.

Megjithatë, është Adonisi ai i cili ka lënë të befasuar atë.

Ani pse në pushime, ai nuk ndalet së ushtruari aktivitete fizike.

“Njeru shkon n’pushim me pushu kushe…”, ka shkruar ajo mbi fotografinë e publikuar në InstaStory. /Indeksonline/