18:22 / E Enjte, 11 Korrik 2019

Teuta Selimi dhe Bigem publikojnë këngën “Paranoja”

Teuta Selimi në bashkëpunim me Bigem publikojnë këngën “Paranoja”.

Videoklipin e ka realizuar Black FishEntertainment, shkruan Indeksonline.

Ndërsa, muzikën e ka realizuar ArtiRec dhe Cekic Beatz ndërkaq tekstin e shkroi reperi bashkë me ImperiAlb./Indeksonline/